Tuntikalenteri kevät 2019 - 7-17v

PDF-tiedostolukkari 7-17v nettiin.pdf (114 kB)
Tuntikalenteri lukujärjestysmuodossa

7-17-vuotiaiden tunnit KEVÄT 2019
 

MA

14.30-16.00

AfterSchool Temppis 7-12v

VVS Temppis

Sanni Mäntykivi ja Ulrika Grönstrand

MA

16.30-17.30

AkroTemppis 8v->

VVS Temppis

Ulrika Grönstrand

MA

16.45-17.45

Telinevoimistelu 7-10v

Askiston koulu

Petra Puttonen, Helmi Kuvaja

MA

18.00-19.00

Parkour 7-9v

Lahnuksen koulu

Johanna Sjöblom-Nousiainen, Noel Nousiainen, Jonna Öhrnberg

MA

18.30-19.30

Telinevoimistelu 8-12v

Tuomelan koulu

Jonna Öhrnberg, Sofia Kuvaja

MA

19.00-20.00

Parkour 10v->

Lahnuksen koulu

Johanna Sjöblom-Nousiainen, Noel Nousiainen, Jonna Öhrnberg

MA

19.00-20.00

Tanssimix 9-13v

Pakkalanrinteen päiväkoti

Elise Mikkonen

MA

19.00-21.00

Joukkuevoimistelu 12-14v / Aquila***

VVS Temppis

Ulrika Grönstrand

TI

16.00-18.00

Joukkuevoimistelu 9-10v / Alanda**

Aurinkokiven koulu

Vastuuohjaaja varmistuu myöhemmin, Iiris Rautio

TI

16.00-18.00

Joukkuevoimistelu 11-12v / Aurelia**

Aurinkokiven koulu

Vastuuohjaaja varmistuu myöhemmin, Iiris Rautio

TI

16.15-17.45

Joukkuevoimistelu 7-8v / Annabel Glow**

Ylästön koulu

Ulrika Grönstrand

TI

16.30-17.30

ParkourTemppis 8v->

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg

TI

16.45-17.45

Freegym 7v->

Ylästön koulu

Sofia Kuvaja, Olivia Wright

TI

17.30-18.30

Hiphop 7v>

Uomarinteen koulu

Nina Lindroos

TI

17.30-18.30

Superit - Tyttöjen voimistelun erityisryhmä

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg

TI

18.30-19.30

Hiphop 10v->

Uomarinteen koulu

Nina Lindroos

TI

18.30-19.30

Voimistelukaruselli 7-12v

Ylästön koulu

Ulrika Grönstrand

TI

19.00-20.30

Tanssillinen voimistelu 12-15v / Fenix**

Uomarinteen koulu

Laura Nihti

TI

19.15-20.15

Flikki&VolttiTemppis 8v-  UUTUUS

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg

KE

16.30-17.30

ParkourTemppis 7-9v

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg, Sofia Kuvaja

KE

18.00-19.00

Voimistelukaruselli 7-12v

Askiston koulu

Ulrika Grönstrand

KE

18.30-19.30

Alkeisbaletti 7-9v

Myyrmäen UT, pieni sali

Sylvia Szantyr

KE

19.00-21.00

Joukkuevoimistelu 12-14v / Aquila ***

Askiston koulu

Ulrika Grönstrand, Mira Vasankari

TO

14.15-15.45

AfterSchool Temppis 7-12v

VVS Temppis

Ulrika Grönstrand ja Maija Keurulainen

TO

16.15-17.15

Voimistelukaruselli 7-12v

Aurinkokiven koulu

Ulrika Grönstrand

TO

16.15-17.15

Tanssimix 11-15v

Aurinkokiven koulu

Anu Louhivuori

TO

16.15-17.15

TelineTemppis 11v->

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg

TO

17.00-18.00

Tanssillinen voimistelu 7-10v

Rajatorpan koulu

Ilona Tiittala

TO

17.15-18.15

Akrobatia 6-9v*

Lahnuksen koulu

Sofia Kuvaja, Ada Nyström

TO

18.00-19.00

Minibic 9-12v**

Pähkinärinteen koulu

Tiia Savonius

TO

18.30-19.45

Joukkuevoimistelu 7-8v / Annabel Glow**

Vantaankosken koulu

Ulrika Grönstrand

TO

18.45-19.45

TelineTemppis 7-9v

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg, Siiri Heino

TO

19.00-20.00

Freegym 10v->

Lahnuksen koulu

Sofia Kuvaja, Ada Nyström

TO

19.30-21.00

Tanssillinen voimistelu 12-15v / Fenix**

Vantaankosken koulu

Ulrika Grönstrand

PE

18.00-19.00

Parkour 9v->

Askiston koulu

Kasper Marstio, Otto Rantala

LA

10.00-11.00

Minibic 9-12v**

Myyrmäen UT, iso sali

Tiia Savonius

LA

10.30-11.30

Telinevoimistelu 8-10v

Aurinkokiven koulu

Tiina Ahokas, Sanni Ahokas, Ada Nyström

LA

10.45-12.45

Joukkuevoimistelu 11-12v / Aurelia**

Uomarinteen koulu

Vastuuohjaaja varmistuu myöhemmin Iiris Rautio

LA

11.15-12.15

Akrobatia 7-10v

Uomarinteen koulu

Ulrika Grönstrand

LA

12.30-14.30

Joukkuevoimistelu 12-14v / Aquila***

Uomarinteen koulu

Ulrika Grönstrand

LA

13.00-14.00

Telinevoimistelu 10v->

Aurinkokiven koulu

Tiina Ahokas, Sanni Ahokas, Ada Nyström

LA

12.45-14.45

Joukkuevoimistelu 9-10v / Alanda**

Uomarinteen koulu

IVastuuohjaaja varmistuu myöhemmin, iris Rautio

SU

11-11.45

SuperTemppis – poikien pienryhmä

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg

SU

11.45-12.45

TelineTemppis 8-12v

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg, Iiris Rautio

SU

13.30-14.30

Tanssimix 7-10v

Myyrmäen UT, iso sali

Anniina Koivuniemi

SU

14.15-15.15

Flikki&VolttiTemppis 8v-->

VVS Temppis

Jonna Öhrnberg, Sofia Kuvaja

SU

16.30-17.30

Freegym 8v-->

Tuomelan koulu

Jonna Öhrnberg, Sofia Kuvaja

SU

17.30-18.30

Telinevoimistelun jatkoryhmä 9v-->

Tuomelan koulu

Jonna Öhrnberg, Sofia Kuvaja

 

Huom! 6-8-vuotiaiden ryhmät löytyvät alle 7-vuotiaiden tuntikalenterista.

Lahnuksen koululla järjestettävät ryhmät järjestetään yhteistyössä Lahnus-Takkulaseudun omakotiyhdistys ry:n kanssa.