Esitysjärjestykset

 

Kevätnäytös 1

su 5.5. klo 12 Energia Areena

Kenraaliharjoitus n. klo 10 alkaen - harjoitusaikataulu

Esitysjärjestys:

1. Perhejumppa (Aurinkokivi)

2. Satutanssiryhmät (Myyrmäki)

3. Tanssimix 7-9v (Myyrmäki) 

4. JV Adelie

5. TelineTemppis 5-7v (su), TelineTemppis 5-6v (to), AkroTemppis 5-7v (ti), Telinevoimistelu 5-7v (Tuomela)

6. Mikrobic

7. Satubaletti 3-4v (Karhunpesä), Satubaletti 3-4v (Myyrmäki)

8. AkroTemppis 3-4v, Temppuilu 3-5v

9. Tanssillinen voimistelu Fenix (Nuohoojat)

10. Kuntorivitanssin alkeisryhmä

11. JV Isabel Shine

12. Temppuilu- ja telinevoimisteluryhmät (Aurinkokivi)

13. Satubaletti 5-6v (Myyrmäki)

14.  Aurelia H

15. Zumba ja Lavis

16. Tanssillinen voimistelu 7-10v

17. Voimistelukaruselli (Askisto) ja After School Temppis

18. JV Alanda

19. ParkourTemppikset, Parkour (Lahnus), Freegym (Lahnus, Tuomela ja Ylästö)

20. JV Team Vantaa Isabel

21. Alkeisbaletti 7-9v

22. JV Aurelia S

23. Akrobatia 5-7v, Akrobatia 7-10v (Uomarinne)

24. Kuntorivitanssin jatkoryhmä

25. Flikki&VolttiTemppikset, TelineTemppis 11v-, Telinevoimistelu jatkoryhmä

26. Tanssillinen voimistelu – Fenix (kisaohjelma)

27. JV Team Vantaa Elise (Jos ei ole kilpailuissa)

 


 

 

Kevätnäytös 2

su 5.5. klo 16 Energia Areena

Kenraaliharjoitus n. klo 14 alkaen - harjoitusjärjestys

Esitysjärjestys:


1. Perhetemppuilu (Askisto), PerheTemppis, PerheAkroTemppis, PerheParkourTemppis, PerheTemppuilu (Lahnus), Perheakrobatia (Ylästö)

2. Satubaletti 5-6v (Karhunpesä)

3. TelineTemppis 3-4v (to) , Temppuilu 3-5v (Tuomela), Temppuilu 5-7v (ylästö), Liiku ja leiki 4-6v

4. JV Annabel

5. VoimisteluTemppis 4-6v

6. HipHopit

7. Itämainen tanssi, alkeisryhmä

8. Minibic

9. JV Mimodes

10. Voimistelukoulu ja Voimistelukaruselli (Aurinkokivi)

11. Superit

12. Ajattomat: Linnut

13. JV Minera Smile

14. Temppuilu 4-6v, Telinevoimistelu 6-7v, telinevoimistelu 8-12v (Askisto)

15. Tanssimix 6-8v ja 11-15v (Aurinkokivi)

16. JV Minera Star

17. Itämainen tanssi, jatkoryhmä

18. JV Aquila

19. Ajattomat JR

20. JV Elenia Star

21. TelineTemppis 7-9v (to), TelineTemppis 8-12v (su), Telinevoimistelu 8-12v (Tuomela), Akrobatia 6-9v (Lahnus)

22. World Gymnaetrada- osa hallinäytöksestä: Ajattomat - Säröjä, VihtiGym ja VVS - Tulilintu

 

 

 

Kevätnäytös 3

ma 13.5. klo 18 Myyrmäen Urheilutalo

Kenraaliharjoitukset n. klo 16 alkaen - harjoitusjärjestys

Esitysjärjestys:
 

1. JV Team Vantaa Minera

2. KA ND tiimin sikermä

3. JV Cinera

4. Satutanssit (Pakkalanrinne)

5. KA Kilpa 1-ryhmän sikermä

6. JV Adelie

7. KA Kilpa 3 sikermä

8. Voimistelukoulu Ylästö, Voimistelukoulu Askisto, Voimistelukaruselli Ylästö

9. KA 4 lk joukkue ja AG2 Trio

10. Tanssimix (Pakkalanrinne)

11.  JV Team Vantaa Prejunnut

12. KA Teresa, Liinu, Tiia ja Liisa sikermä

13. AkroTemppis 5-7v ja 8v-> (maanantai)

14. Rivitanssin jatkoryhmä

15. KA Maija Keurulainen

16. JV Team Vantaa Elise (jos ei pääse su 5.5. näytökseen)

17. Ajattomat Jr

18. KA Aerodance

19. JV Team Vantaa