Kevätnäytös LA 14.5. 

Kevätnäytös "Kesää kohti yhdessä #MeidänVVS" 

Lauantaina 14.5. Energia Areenalla

Kevätnäytöksiä on päivän aikana kolme:

  1. Näytös klo 11-12:00
  2. Näytös klo 14-15:00
  3. Näytös klo 17-18:00

Lipunmyynti on auki!

Lippuja pääset ostamaan täältä

Paikan päällä myymme lippuja puoli tuntia ennen jokaisen näytöksen alkua. 

RYHMÄKOHTAISET NÄYTÖSJAOT

1. Näytös klo 11-12 (harjoitus klo 9:30-10:30)

  1. Temppis TV5-7& Akro 7-10v                 
  2. Satubaletti Ylästö            
  3. TansillinenVoimistelu, alkeet     
  4. Ke Touhutemppuilu 3-5v Hämis ja to temppis 3-4v Siiri       
  5. MA&KE touhutemppis 3-4v, Heidi         
  6. Kipinävoimistelu 3-4v, 4-6v Aurinkokivi ja 4-6v. Askisto, Ulrika
  7. KE Hämis Telinevoimistelu 8-12v. & TO Flikki&voltti 10v-(Temppis) Siiri     
  8. Dance 5-7v. (ke) Aurinkokivi, Dance 7-12v (ke) Aurinkokivi Katri                      
  9.  Telinevoimistelu 5-7v. Ke Hämis, Siiri 
  10. Perheliikunta  
  11. JV Junior Team   
  12. TelineTemppis 4-6v, 6-8v ja Flikki&voltti (PE) Temppis   
  13. AkroTemppis 9-12v. & TelineTemppis 8-12v. (MA), Heidi     
  14. Elämä on matka Sirpa Saaren G22 ryhmä
  15. Satubaletti 3-4v. (KE) Myyrmäen ut ja Alkeisbaletti 5-6v. (KE) Myyrmäen ut, Ada     
  16. Aquila      
  17. Astrix 
  18. KA Mikrobic & Minibic, Teresa 
  19. KA prennut
  20. Sirpa Saaren Sirpakat    
  21. Arion   
  22. Gymnaestrada tapahtumatanssi                                                          

2. Näytös klo 14-15 (harjoitus klo 12:30-13:30)

  1. Kipinä Askisto 6-9v.
  2.  Trixia Star 
  3. TanssillinenVoimistelu, alkeet 
  4. Dance 5-6 & 6-8v, Ira  
  5. MA akro & KE teline, Heidi 
  6. Dance 3-4v, Ira 
  7. Kipinävoimistelu 5-6v (MA) Rajatorpan koulu, &Kipinävoimistelu 3-4v. (TO) Pähkinärinteen koulu
  8. Telinevoimistelu 6-10v. (to) & Telinevoimistelu 8-12v.(la) , Telinevoimistelu Skills 10-15v. Tinja 
  9. Dance 5-7v. (MA) Askisto, Riia ja Ellen 
  10. Akrobatia & airtrack 4-6v & 7-10v (la) Rajatorppa, Ulrika  
  11. Akrobatia 8-12v (Ti) Ylästö & Akrotemppuilu 5-7v, (ti) Ylästö
  12. JV Junior Team
  13. NaperoParkourTemppis4-6v (SU) & ParkourTemppis 6-8v (Su) Heidi 
  14. Cheerdance 7-9v. Ylästö ja Temppis
  15. Minera Star
  16. Marila
  17. Satubaletti 3-4v. & alkeisbaletti 4-6v. (KE) Aurinkokivi
  18. Elenia
  19. Dance 8-12v. (MA) Askisto
  20. Adelie
  21. KA Minit
  22. TouhuTemppuilu 3-4v. &Telinevoimistelu 5-7v. (LA) Aurinkokiven koulu 
  23. KA Prennut
  24. TV Isabel
  25. Gymnaestrada tapahtumatanssi       

3. Näytös klo 17-18 (harjoitus klo 15:30-16:30)

  1. KA Junnut Talent   
  2. Äiti&tytär-tanssi 
  3. Saaga
  4. Sateen jälkeen paistaa aurinko  
  5. 3-4v. Dance MA, Askisto Riia ja Ellen 
  6. Disco Nooran ryhmät     
  7. Trixia Smile & Shine
  8. KA Sennut 
  9. Isabel Stae  
  10. Telinevoimistelu 5-7v (ke) Hämis, Siiri & Parkour 6-8v. (to) Aurinkokivi, Otto   
  11. Fenix  
  12. Itämainen tanssi jatkoryhmä Nabila 
  13.  Ajattomat JR     
  14. Annabel        
  15. Cheerdance 10-14v. Ylästö ja Temppis   
  16.  Isabel Shine 
  17. TV Mimodes & Mimodes Shine
  18. KA Mikrot                            
  19. Itämainen tanssi alkeet  
  20. AJattomat     
  21. TV Isabel
  22. Team Vantaa Short    
  23. Gymnaestrada tapahtumatanssi