Esitysjärjestykset SU 11.12.

Vivi-Linnun ja metsäneläinten joulu  (muutokset mahdollisia) 

Näytös 1. klo 12–14 Harjoitukset klo 9.30–11  

1. Pienten lumihiutaleiden tanssi, Dance 3–4 v ja 5-6 v. Pakkala,  

2. Valkoista ja ihanaa, Tanssillinen Voimistelu Ylästö  

3. Yöllä tähdet loistavat, Satubaletti 3-4v, Kipinä 5–6 v. Ylästö   

4. Pikkuiset tontut hiipivät metsässä, Perheliikunta  

5. Pienet tontut, Astrix   

6. Pikkupuput temmeltävät, Kipinä 3-4 & 5–7 v Askisto, Kipinä 3-4v. Rajatorppa  

7. Vauhdikas salaperäinen yö, Telinevoimistelu Aurinkokivi  

8. Hiirenpesän touhukkaat pikkuhiiret, Marilat   

9. Ketunpesän leikkihetki, Trixia Smile&Shine  

10. Leipominen, Familydance  

11. Siivoaminen, KA Junnutiimi  

12. Pikkujoulut, Cheerdance 1 krt vko  

13. Joululahjapaketit, KA Minit & KA Mikrot  

14. Nauhaohjelma, JV Junnut  

15. Aika rientää, Akrotemppis 5–8 v ja 9–13 v  

16. Nukkumatti, Dance 3-4 v & 5–7 v. Askisto  

17. Painajainen, Minera Star  

Väliaika 30 min. 

18. Lumituisku, Telinetemppis+temppuilu   

19. Lumiukot, Kipinä 5–6 v. Rajatorppa 

20. Lumipallot, Akrotemppis to ja + Akrotemppuilu Ylästö  

21. Kompassi, Taru  

22. Lyhtytanssi, Isabel Shine/Star

23. Revontulet, Elenia  

24. Joulun taikaa, Sirkusakro  

25. Swingi, Nooran Zumba-ryhmä  

26. Jouluohjelma, Kipinä 4–6 v. Pähkinärinne, Kipinä 3-4 v & 5–7 Aurinkokivi  

27. Porot, Mimodes Shine+Star 

28. "Oodi naiseudelle, oodi itselle", tanssillinen voimistelu; Saaga  

29. Joulutanssi, Cheerdance 7–9 v 2 krt/vko ryhmä  

30. Yhteinen VVS-tanssi, Kaikki esiintyjät yhdessä  

Vivi-Linnun ja metsän eläinten joulu ( muutokset mahdollisia)

Näytös 2. klo 17.30–19.30 Harjoitukset klo 15–16.30  

1. Pienten lumihiutaleiden tanssi, Dance 6–8 v. Pakkala  

2. Valkoista ja ihanaa, Familydance  

3. Yöllä tähdet loistavat, Cheerdance 10-14v  2 krt/vko  

4. Tonttutanssi, Dance 5-7v. Aurinkokivenkoulu

5. Pienet tontut, Adila  

6. Pikkupuput temmeltävät, Adelie  

7. Vauhdikas salaperäinen yö, Flikki&Voltti -ryhmät 

8. Hiirenpesän pikkuhiiret, Satubaletti 3–4 v & Alkeisbaletti 5–6 v. Myyrmäki  

9. Pikkukettujen leikkihetki, Trixia Star&Glow 

10. Maalarit, Pegasus  

11. Siivoaminen, KA Junnutiimi  

12. Pikkujoulut, Itämainen tanssi jatkoryhmä 

13. Joululahjapaketit, KA Prennutiimi

14. Nauhaohjelma, Cinera  

15. Aika rientää, Telinetemppis 8–12 v. Telinetemppis 7–10 v 

16. Nukkumatti, Dance 8–12 v. Askisto  

17. Viimeinen tanssi, Fenix  

Väliaika 30 min. 

18. Lumituisku, Telinevoimistelu Hämeenkylä 

19. Lumiukot, satubaletti 3-4 v & alkeisbaletti 5-6v, Aurinkokivi

20. Lumipallot, Kipinä Askisto 7–10 v.  

21. "Suoritan, väsyn- suoritan silti", tanssillinen voimistelu; AjattomatJR  

22.  Lyhtytanssi, Isabel Shine/Star

23. Virvatulet, Arion  

24. Joulun taikaa, Annabel  

25. Mustan kissan tango, Rivitanssi Sirpa Saaren ryhmä 

26. Jouluohjelma, Akrobatia&Airtack Rajatorppa 

27. Porot, Mimobes Shine+Star 

28. Tango, Aquila 

29. Joulutanssi, Dance 8-12 v. Aurinkokivi 

30. Yhteinen VVStanssi, Kaikki esiintyjät yhdessä