Toimihenkilöiden esittely

Toiminnanjohtaja, Anu Kuusela anu.kuusela@vantaanvoimisteluseura.fi
Harrasteliikuntapäällikkö, Anu Louhivuori anu.louhivuori@vantaanvoimisteluseura.fi
Talousvastaava & KivaSali-asiakkuuspäällikkö, Lena Johans lena.johans@vantaanvoimisteluseura.fi
Valmennuspäällikkö, Tiia Moilanen tiia.moilanen@vantaanvoimisteluseura.fi
Nuorisopäällikkö & Personal Trainer, Emmi Matala emmi.matala@vantaanvoimisteluseura.fi
Kilpa-aerobicin Päävalmentaja, Sanni Mäntykivi sanni.mantykivi@vantaanvoimisteluseura.fi
Ohjaaja, Jonna Öhrnberg jonna.ohrnberg@vantaanvoimisteluseura.fi
Ohjaaja/Valmentaja, Ulrika Grönstrand ulrika.gronstrand@vantaanvoimisteluseura.fi
Tukiurheilija & Valmentaja, Maija Keurulainen maija.keurulainen@vantaanvoimisteluseura.fi